Katalog firm

J&W Glob Service Sp. z o.o.

Chcesz zapewnić sobie lub swojej firmie dostęp do kompleksowej pomocy podczas awarii samochodu ciężarowego? Poznaj ofertę J&W Glob Service, w której znajdziesz między innymi usługę holowania czy serwisu mobilnego. Nie zwlekaj i odwiedź ich stronę internetową www.naprawatir24.pl jeśli chcesz dowiedzieć się więcej.

Serwis mobilny TIR

Jesteś kierowcą tira? A może właścicielem firmy logistycznej z zapleczem tych potężnych maszyn? W takim razie wiesz, jak ciężko jest znaleźć porządny serwis mobilny TIR. Na szczęście nie musisz już dłużej szukać.
Nasza firma oferuje naprawę tirów w całej Europie Zachodniej. Wyróżnia nas przede wszystkim fachowa jakość wykonania usługi oraz nasza dostępność. Pracujemy 24 godziny na dobę, przez wszystkie dni w roku, ponieważ wiemy, jak ważne jest utrzymanie ciągłości transportów w biznesie. Naprawiamy zarówno ciężarówki najbardziej znanych marek, jak i specjalizujemy się w naprawie naczep do tirów. Nie musisz obawiać się o koszta- już dziś skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej wyceny naprawy twojego tira. Zaletą, którą cenią sobie nasi klienci, jest mobilność. Nasi wykwalifikowani pracownicy prowadzą naprawy nawet w miejscu awarii. Pozwala to szybko wrócić do pracy, bez zbędnych wizyt w warsztacie.
Nasz serwis mobilny TIR działa na terenie Niemiec, Francji i Belgii, czyli krajów, poprzez które biegną najpopularniejsze trasy przewozowe.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922


Podobne firmy

Durban

Firma Durban zajmuje się kompleksową naprawą jak i serwisem maszyn budowlanych. Ponadto przedsiębiorstwo ma do zaoferowania bardzo szeroki asortyment części zamiennych do bardzo różnorodnych modeli ma...