Katalog firm

Kategorie


J&W Glob Service Sp. z o.o.

Chcesz zapewnić sobie lub swojej firmie dostęp do kompleksowej pomocy podczas awarii samochodu ciężarowego? Poznaj ofertę J&W Glob Service, w której znajdziesz między innymi usługę holowania czy serwisu mobilnego. Nie zwlekaj i odwiedź ich stronę internetową www.naprawatir24.pl jeśli chcesz dowiedzieć się więcej.

Serwis mobilny TIR

Jesteś kierowcą tira? A może właścicielem firmy logistycznej z zapleczem tych potężnych maszyn? W takim razie wiesz, jak ciężko jest znaleźć porządny serwis mobilny TIR. Na szczęście nie musisz już dłużej szukać.
Nasza firma oferuje naprawę tirów w całej Europie Zachodniej. Wyróżnia nas przede wszystkim fachowa jakość wykonania usługi oraz nasza dostępność. Pracujemy 24 godziny na dobę, przez wszystkie dni w roku, ponieważ wiemy, jak ważne jest utrzymanie ciągłości transportów w biznesie. Naprawiamy zarówno ciężarówki najbardziej znanych marek, jak i specjalizujemy się w naprawie naczep do tirów. Nie musisz obawiać się o koszta- już dziś skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej wyceny naprawy twojego tira. Zaletą, którą cenią sobie nasi klienci, jest mobilność. Nasi wykwalifikowani pracownicy prowadzą naprawy nawet w miejscu awarii. Pozwala to szybko wrócić do pracy, bez zbędnych wizyt w warsztacie.
Nasz serwis mobilny TIR działa na terenie Niemiec, Francji i Belgii, czyli krajów, poprzez które biegną najpopularniejsze trasy przewozowe.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922


Podobne firmy

Durban

Firma Durban zajmuje się kompleksową naprawą jak i serwisem maszyn budowlanych. Ponadto przedsiębiorstwo ma do zaoferowania bardzo szeroki asortyment części zamiennych do bardzo różnorodnych modeli ma...

SOS Krzysztof Wojciechowski

Firma SOS Krzysztof Wojciechowski oferuje Państwu kompeksową pomoc na drodze w przypadku wszelkiego rodzaju awarii pojazdu. Świadczymy pomoc zarówno dla samochodów osobowych jak również autobusów czy...