Katalog firm

Vinex Fashion

Marzą Ci się nietuzinkowe marszczenia, które aktualnie powracają do mody? Kupując materiał na wymarzony kombinezon, sukienkę czy strój kąpielowy możesz zamówić w hurtowni Vinex od razu marszczenie materiał, które wykonamy zgodnie z Twoim zamówieniem, w cenie materiału. Dzięki marszczeniom nie tylko zwiększysz efektywność swojego ubioru, ale również zwiększysz jego właściwości termiczne.

Tkaniny drukowane

Jeśli szukasz szerokiego wyboru modnych tkanin, nie szukaj dalej niż sklep z tkaninami Vinex Fashion! Nasza bogata kolekcja obejmuje wszystko, od klasycznych tkanin na płaszcze po modne tkaniny drukowane Łódź na bluzy na nadchodzący sezon zimowy.
Co najlepsze, nasze nadruki na tkaninach sprawią, że Twoje projekty będą się wyróżniać i przyciągać wzrok. Niezależnie od tego, czy tworzysz zapierającą dech w piersiach suknię wieczorową, czy tworzysz unikalne zestawy odzieży ulicznej, pozwól swojej kreatywności zabłysnąć dzięki naszym efektownym nadrukom.
Od bogatych wzorów adamaszku po abstrakcyjne dzieła sztuki, z pewnością znajdziesz w naszej ofercie coś, co do Ciebie przemówi. Nie czekaj - uwolnij swoją wewnętrzną fashionistkę i odkryj drukowane tkaniny od Vinex już dziś!

Kontakt

Ulica: Pabianicka 59

Kod: 95-030

Miejscowość: Rzgów

www: https://vinex-fashion.pl/

E-mail: vinexfashion@gmail.com

Tel.: 505280829


Podobne firmy

Adamex Druk

W bogatym asortymencie usług oferowanych przez drukarnię Adamex znajduje się profesjonalny druk sublimacyjny transferowy. Jest to nowoczesna, topowa technologia, polegająca na wysokojakościowym zadruk...