Katalog firm

Lukas Metal

Lukas Metal to firma, w której można liczyć na różnego rodzaju wsparcie. Dość powiedzieć, że przez specjalizację działalności należy rozumieć naprawę pomp przemysłowych oraz naprawę, projektowanie i budowę maszyn. Warto również pamiętać, że klienci mogą być pewni modernizowania innowacyjnych rozwiązań w urządzeniach, które już działają.

Usługi spawalnicze

Jeżeli potrzebne są usługi spawalnicze, zachęcamy do jak najszybszego zapoznania się z pomocą, jaką oferuje firma Lukas Metal. Lukas Metal to miejsce, gdzie klienci mogą być pewni zadbania o najwyższą jakość spoiny. Warte zapamiętania jest też to, że na tym nie koniec. Krótko mówiąc, możemy także rozmawiać o wytrzymałości i bezpieczeństwie konstrukcji. Pracownikom zależy na tym, aby klienci mogli liczyć na wszystko to, co ma znaczenie. Do tego należy również dodać spawanie metodami TIG, MIG/MAG i MMA.
Czy w takich okolicznościach mogą pojawić się jakiekolwiek wątpliwości? Gdyby jednak coś okazało się niejasne, najlepszym rozwiązaniem jest jak najszybsze skorzystanie z danych kontaktowych udostępnionych na stronie działalności. Pomoc to coś znacznie więcej niż świadczenie określonych usług – to kompleksowe wsparcie dla wszystkich zainteresowanych.
Do tego usługi spawalnicze to oczywiście nie wszystko, co składa się na ofertę. Lukas Metal to firma, która oferuje choćby obróbkę skrawaniem i pompy przemysłowe.

Kontakt

Ulica: Śnieżna 5

Kod: 92-103

Miejscowość: Łódź

https://www.lukasmetal.pl/

E-mail: biuro@lukasmetal.pl

Tel.: 506042442


Podobne firmy

Safilin

Firma Safilin to stara przędzalnia lnu i konopi z bogatymi tradycjami. Od setek lat wytwarzamy doskonałej jakości tkaniny lniane i płótna konopne, które trafiają w gusta najbardziej wymagających klien...

AZ-PLAST

Firma AZ-PLAST z Ostródy to przedsiębiorstwo z dwudziestoletnim doświadczeniem z zakresu usług związanych ze spawaniem i zgrzewaniem tworzyw sztucznych. W bogatej ofercie znajduje się między innymi: n...