Katalog firm

WF Adwokaci

Chociaż Adwokacka Spółka Partnerska WF Adwokaci znajduje się w Łodzi, kieruje swoją ofertę do klientów z całej Polski. Dzięki współpracy z notariuszami i komornikami, świadczy kompleksowe usługi prawne. Kancelaria adwokacka zapewnia reprezentuje klientów przed sądami, pomaga w dochodzeniu odszkodowań i zapewnia doradztwo prawne.

Sprawy spadkowe

Rozwiązanie sprawy związanej ze spadkiem po zmarłym krewnym lub innej bliskiej osobie może niekiedy zająć wiele miesięcy, a nawet i lat. Nie w każdym przypadku bowiem można jednoznacznie ocenić kto ma prawo do jakiej porcji czyjegoś majątku. Dlatego też gdy chodzi o jakikolwiek adwokat spadek Łódź, zawsze trzeba zasięgnąć porady prawnej.
W Łodzi jedną z kancelarii, które oferują swoim klientom pomoc gdy chodzi o sprawy spadkowe jest Kancelaria Adwokacka Wróblewski Figurski. Kancelaria ta jest tworzona przez adwokatów, którym nie brakuje ani wiedzy, ani doświadczenia. W swojej karierze mieli do czynienia z licznymi sprawami związanymi ze spadkiem.
Bez względu na to jak złożona jest taka sprawa, na pewno dołożą wszelkich starań aby zapewnić swoim klientom najlepszą obsługę prawną z możliwych. Zadowolenie klienta jest najważniejsze dla pracowników tej kancelarii i dlatego też cieszy się ona tak świetną opinią. Jest to jedna z najlepszych kancelarii adwokackich z jakich można skorzystać w Łodzi i jej okolicach.

Kontakt

Ulica: Kościuszki 24

Kod: 90-419

Miejscowość: Łódź

https://wf-adwokaci.pl/

E-mail: sekretariat@wf-adwokaci.pl

Tel.: 422394610


Podobne firmy

Adwokat Migus

Kancelaria adwokacka Migus posiada swoją siedzibę w Łodzi i Zgierzu. Spektrum działania kancelarii jest bardzo szerokie, począwszy od prawa rodzinnego, poprzez prawo cywilne, aż do kompleksowej obsług...

Adwokat Andrzej Śmigielski

Profesjonalna Kancelaria prawna pozwala na uzyskanie rzetelnej informacji i fachowego doradztwa w zakresie spraw gospodarczych lub rodzinnych. Adwokat Andrzej Śmigielski zapewnia profesjonalną obsługę...