Katalog firm

Adamex Druk

W bogatym asortymencie usług oferowanych przez drukarnię Adamex znajduje się profesjonalny druk sublimacyjny transferowy. Jest to nowoczesna, topowa technologia, polegająca na wysokojakościowym zadruku białych lub jasnych materiałów tekstylnych. Drukarnia Adamex realizuje również zamówienia dla hurtowni, producentów odzieży i innych podmiotów zajmujących się produkcją i sprzedażą tkanin.

Drukowanie tkanin

Obecnie z tak wielu wariantów kolorystycznych ubrań i dodatków możemy wybierać. W dobie sklepów internetowych jesteśmy wręcz zalewani i przytłoczeni ilością propozycji. Mimo wszystko, często brakuje nam tego pierwiastka oryginalności oraz świeżości w dostępnych na rynku motywach.
Z pomocą w tej sytuacji przychodzi drukarnia tkanin Rzgów. Adamex oferuje możliwość samodzielnego skomponowania nadruku na przykład na koszulce, maseczce tudzież kominie. Dostępne są gotowe wzory, lecz firma podejmuje się również realizacji projektów na zamówienie. W ofercie znajduje się cyfrowy druk sublimacyjny na wykrojach i z metrażu oraz druk transferowy. Bazę stanowią tkaniny i dzianiny poliestrowe lub z dodatkiem poliestru.
Wszystkie użyte przy druku techniki zapewniają najwyższą jakość i trwałość wykonania. Nowoczesne technologie wspomagają proces twórczy. Strona sklepu może zainteresować zarówno klientów detalicznych, jak i hurtownie tkanin. Każdy z pewnością znajdzie ciekawą propozycje dla siebie wśród oferowanych w drukarni tkanin usług.

Kontakt

Ulica: Milionowa 55

Kod: 93-113

Miejscowość: Łódź

www: https://www.adamexdruk.pl/

E-mail: druk@adamexdruk.pl

Tel.: 501176709


Podobne firmy

Vinex Fashion

Marzą Ci się nietuzinkowe marszczenia, które aktualnie powracają do mody? Kupując materiał na wymarzony kombinezon, sukienkę czy strój kąpielowy możesz zamówić w hurtowni Vinex od razu marszczenie mat...