Katalog firm

Adamex Druk

W bogatym asortymencie usług oferowanych przez drukarnię Adamex znajduje się profesjonalny druk sublimacyjny transferowy. Jest to nowoczesna, topowa technologia, polegająca na wysokojakościowym zadruku białych lub jasnych materiałów tekstylnych. Drukarnia Adamex realizuje również zamówienia dla hurtowni, producentów odzieży i innych podmiotów zajmujących się produkcją i sprzedażą tkanin.

Druk sublimacyjny na tkaninach

Szukasz rzetelnej firmy, która zrealizuje Twoje zamówienie na druk sublimacyjny na korzystnych warunkach? Jesteś przedstawicielem agencji reklamowej, producentem odzieży lub osobą prywatną chcącą nawiązać długoterminową współpracę? Firma Adamex oferuje korzystne warunki współpracy dla swoich partnerów!
Dziś każdy chce być wyjątkowy, wyróżniać się z tłumu, mieć rzeczy stylowe, piękne i co najważniejsze oryginalne. W związku z tym trendem istnieje ogromny rynek druku na tkaninach, na którym szczególne miejsce zajmuje druk sublimacyjny na tkaninach.
Druk sublimacyjny na tkaninach jest uniwersalnym sposobem drukowania obrazów poprzez przeniesienie atramentu ze stanu stałego do płynnego i gazowego. Podczas zabiegu obraz, umieszczony na trwałym nośniku, pod działaniem specjalnej prasy temperaturowej jest odbijany na tkaninie. Dzięki swoim właściwościom rozgrzany do czerwoności barwnik wnika głęboko w strukturę tkaniny, a po ostygnięciu powstaje wyraźny, pełnokolorowy obraz o doskonałej jakości.
Ten rodzaj druku polecany jest do flag, proporczyków, wstążek, tkanin reklamowych, szerokiej gamy napisów na tkaninach syntetycznych, bluz, krawatów, szalików, poduszek i plakatów.

Kontakt

Ulica: Milionowa 55

Kod: 93-113

Miejscowość: Łódź

www: https://www.adamexdruk.pl/

E-mail: druk@adamexdruk.pl

Tel.: 501176709


Podobne firmy

Vinex Fashion

Marzą Ci się nietuzinkowe marszczenia, które aktualnie powracają do mody? Kupując materiał na wymarzony kombinezon, sukienkę czy strój kąpielowy możesz zamówić w hurtowni Vinex od razu marszczenie mat...