Katalog firm

Adamex Druk

W bogatym asortymencie usług oferowanych przez drukarnię Adamex znajduje się profesjonalny druk sublimacyjny transferowy. Jest to nowoczesna, topowa technologia, polegająca na wysokojakościowym zadruku białych lub jasnych materiałów tekstylnych. Drukarnia Adamex realizuje również zamówienia dla hurtowni, producentów odzieży i innych podmiotów zajmujących się produkcją i sprzedażą tkanin.

Tkaniny drukowane

Aby druk tkanin prezentował się atrakcyjnie, istotne jest użycie odpowiedniej metody. Metoda ta dobierana jest zgodnie z tym, jakie oczekiwania ma się względem ostatecznego wyglądu tkaniny drukowane. W profesjonalnych firmach takich jak Adamex, każdy klient ma do wyboru wiele metod na druk tkanin. Wśród nich jest popularny druk cyfrowy, a także druk transferowy. Dużym zainteresowaniem cieszy się także druk sublimacyjny, który zapewnia bardzo interesujące efekty końcowe.
Adamex jest firmą łódzką, która ma za sobą wiele lat doświadczenia. Jej działalność opiera się na profesjonalizmie i rzetelności. W drukarni tej używa się sprzętu najnowszej generacji, dzięki czemu druk tkanin przebiega sprawnie, a rezultaty są wysokiej jakości.
Mimo to Adamex nie wymaga od swoich klientów płacenia bardzo dużych stawek za świadczone usługi. Podejście to sprawia, że drukarnia ta jest powszechnie polecana dla każdego, bez względu na posiadany budżet. Jeżeli zatem ktoś pragnie zdobyć najpiękniejsze tkaniny drukowane to powinien wybrać drukarnię tkanin Adamex.

Kontakt

Ulica: Milionowa 55

Kod: 93-113

Miejscowość: Łódź

www: https://www.adamexdruk.pl/

E-mail: druk@adamexdruk.pl

Tel.: 501176709


Podobne firmy

Vinex Fashion

Marzą Ci się nietuzinkowe marszczenia, które aktualnie powracają do mody? Kupując materiał na wymarzony kombinezon, sukienkę czy strój kąpielowy możesz zamówić w hurtowni Vinex od razu marszczenie mat...