Katalog firm

Geo-Soft

Znajdująca się w Olsztynie firma Geo-Soft wykonuje prace geodezyjne na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Dysponując wieloletnim doświadczeniem w branży, świadczy kompleksowe usługi z zakresu geodezji. Tworzy mapy do celów projektowych. Oferuje wytyczenia obiektów budowlanych i pomiary powykonawcze. Zapewnia konkurencyjne ceny.

Usługi geodezyjne

Firma Geo-Soft oferuje kompleksowe usługi geodezyjne Działdowo, które obejmują takie czynności jak wykonywanie map poprzez wyłączenia i inwentaryzacje obiektów budowlanych oraz geodezyjną obsługę inwestycji.
Na stronie geosoft.olsztyn.pl można znaleźć wiele praktycznych informacji o ofercie firmy Geo-Soft oraz dotychczas przeprowadzonych z powodzeniem realizacjach. Firma kieruje swoje usługi głównie do takich podmiotów jak klienci indywidualni, firmy budowlane, biura projektowe, instytucje publiczne, wykonawcy oraz firmy geodezyjne. Firma Geo-Soft prowadzi swoją działalność przede wszystkim na terenie Olsztyna oraz województwa warmińsko-mazurskiego. Na stronie geosoft.olsztyn.pl w zakładce Rekomendacje zamieszczono referencje wystawione przez zadowolonych klientów, natomiast w zakładce Galeria można zobaczyć zdjęcia sprzętu wykorzystywanego w pracy przez firmę Geo-Soft.
W kwestiach technicznych na wszelkie zapytania ofertowe odpowiada doświadczony geodeta Pan Andrzej Drozdowicz, a dane teleadresowe można szybko znaleźć w zakładce Kontakt.

Kontakt

Ulica: Gębika 53/23

Kod: 10-691

Miejscowość: Olsztyn

http://geosoft.olsztyn.pl/

E-mail: biuro@geosoft.olsztyn.pl

Tel.: 500545627


Podobne firmy

Bartek

Odkryj różnorodność oferty rolet i żaluzji w firmie Bartek na http://rolety-zaluzje.info/. Dostarczamy rolety oraz żaluzje, które łączą w sobie funkcjonalność, estetykę i najwyższą jakość. Posiadamy s...

Dunkam

Firma Dunkam to przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji oraz montażu blatów kuchennych z kamienia. Firma stawia na jakość i profesjonalizm, dlatego wszelkie realizacje wykonywane są z dbałości...