Katalog firm

Kategorie


Safilin

Firma Safilin to stara przędzalnia lnu i konopi z bogatymi tradycjami. Od setek lat wytwarzamy doskonałej jakości tkaniny lniane i płótna konopne, które trafiają w gusta najbardziej wymagających klientów. Nasza produkcja oparta jest na nowoczesnych technologiach, sprawnych maszynach przędzalniczych oraz doświadczonych pracownikach. Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim asortymentem.

Praca

Praca w firmie z długimi tradycjami to powód do dumy i możliwość kontynuowania wielkiego dzieła. Przędzalnia lnu i konopi, która funkcjonuje już od 1778 roku otwiera swe podwoje dla nowych pracowników. Poszukiwani są wykwalifikowani operatorzy maszyn przędzalniczych, ale także osoby nieposiadające doświadczenia w tego typu działaniach.
Przejrzysty system szkoleń pomoże każdemu, kto jest odpowiednio zmotywowany i zdeterminowany, osiągnąć spektakularne wyniki. Obecnie praca Miłakowo polegająca na obsłudze przędzalni suchej daje możliwość zdobycia rzetelnego fachu i zabezpieczenia swej przyszłości, ponieważ ta branża ma charakter ponadczasowy. Aktualne oferty pracy dostępne są na stronie firmy w zakładce "kariera", skąd można szybko i łatwo aplikować na określone stanowisko.
Przędzalnia oferuje stabilność zatrudnienia, szanse rozwoju dla ambitnych pracowników, a także współpracę z sympatycznym, i profesjonalnym zespołem. Jeśli poszukujesz pierwszej w życiu pracy, chcesz się przebranżowić lub spróbować czegoś nowego, dobrze trafiłeś.

Kontakt

Ulica: Lniana 1

Kod: 12-100

Miejscowość: Szczytno

http://kariera.safilin.pl/

E-mail: info@safilin.pl

Tel.: 896232700


Podobne firmy

AZ-PLAST

Firma AZ-PLAST z Ostródy to przedsiębiorstwo z dwudziestoletnim doświadczeniem z zakresu usług związanych ze spawaniem i zgrzewaniem tworzyw sztucznych. W bogatej ofercie znajduje się między innymi: n...

Lukas Metal

Lukas Metal to firma, w której można liczyć na różnego rodzaju wsparcie. Dość powiedzieć, że przez specjalizację działalności należy rozumieć naprawę pomp przemysłowych oraz naprawę, projektowanie i b...