Katalog firm

VolvoPRO

Niezależny serwis samochodów VolvoPro, to miejscu, gdzie pasja do doskonałego rzemiosła spotyka się z dbałością o bezpieczeństwo na drodze. Zespół serwisu to pasjonaci marki Volvo, którzy doskonale znają każdy model. Firma VolvoPro oferuje kompleksową obsługę mechaniczną, od prostych napraw po zaawansowane diagnozy i naprawy elektroniczne.

Volvo polskie menu

Szukasz niedrogiego sposobu na sprowadzenie samochodu Volvo z USA do Unii Europejskiej? Wybierz warsztat samochodowy VolvoPro w Olsztynie. Nasz doświadczony zespół specjalizuje się w skutecznej i niedrogiej konwersji samochodów Volvo z USA do UE! Nasi doświadczeni technicy będą przestrzegać wszystkich przepisów i norm Unii Europejskiej, aby zapewnić pełną funkcjonalność Twojego samochodu na polskim rynku. Co więcej, zmienimy również język menu i nawigacji na polski, aby ułatwić Ci poruszanie się po polskich drogach. W naszym serwisie volvo język polski dbamy o każdy szczegół.
Naszym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, a zadowolenie klienta stawiamy ponad wszystko. Dlatego poświęcamy czas, aby upewnić się, że każda konwersja samochodu jest wykonywana prawidłowo. Z VolvoPro możesz czuć się pewnie, wiedząc, że otrzymujesz usługę najwyższej jakości.
Rozumiemy, że konwersja samochodu z USA do UE może być kłopotliwa. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby proces ten przebiegał tak sprawnie i wydajnie, jak to tylko możliwe. Warsztat samochodowy VolvoPro w Olsztynie to idealny wybór dla tych, którzy chcą sprowadzić swoje samochody z USA do UE bez rozbijania banku. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, jak możemy pomóc w realizacji tego marzenia!

Kontakt

Ulica: Ostrzeszewo 70

Kod: 10-687

Miejscowość: Olsztyn

http://volvopro.com.pl/

E-mail: esieruta@o2.pl

Tel.: 504689723