Katalog firm

Polskie Budownictwo Sportowe

Zlokalizowana w Warszawie firma PBS Polskie Budownictwo Sportowe wychodzi naprzeciw potrzebom klientów zainteresowanych budową boiska, kortu tenisowego lub placu zabaw. Świadczy kompleksowe usługi w zakresie projektowania, budowy i konserwacji obiektów sportowych. Działając na rynku od wielu lat, zapewnia rzetelną obsługę.

Bezpieczne nawierzchnie na plac zabaw

Na każdym placu zabaw najważniejsze jest bezpieczeństwo dzieci, które z niego korzystają. Podczas beztroskiej zabawy bardzo łatwo o kontuzje i uszkodzenia. Dlatego też każda część placu zabaw musi być odpowiednio zaprojektowana i zabezpieczona, począwszy od samej nawierzchni.
Bezpieczne nawierzchnie na plac zabaw to specjalność firmy PBS Polskie Budownictwo Sportowe. Jak sama nazwa wskazuje, firma ta specjalizuje się w projektowaniu i realizowaniu różnego rodzaju projektów na budowę obiektów sportowych, a także placów zabaw. Wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że współpraca z PBS zawsze przebiega pomyślnie i bezproblemowo. Pracownicy firmy wiedzą jak dobrać dla klienta najlepsze rozwiązania i zapewniają ich profesjonalną realizację.
Dzięki temu każda inwestycja zakończona jest sukcesem i będzie charakteryzować się trwałością na wiele długich lat. Jeżeli zatem ktoś szuka miejsca aby kupić i położyć bezpieczne nawierzchnie na plac zabaw to PBS Polskie Budownictwo Sportowe jest najlepszą firmą na takie zlecenie.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 37/58

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.boiskaikorty.pl/

E-mail: biuro@boiskaikorty.pl

Tel.: 608856835