Katalog firm

Polskie Budownictwo Sportowe

Zlokalizowana w Warszawie firma PBS Polskie Budownictwo Sportowe wychodzi naprzeciw potrzebom klientów zainteresowanych budową boiska, kortu tenisowego lub placu zabaw. Świadczy kompleksowe usługi w zakresie projektowania, budowy i konserwacji obiektów sportowych. Działając na rynku od wielu lat, zapewnia rzetelną obsługę.

Budowa kortów tenisowych

Nasze przedsiębiorstwo od wielu lat zajmuje się budową obiektów sportowych oraz placów zabaw. Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że dzisiaj jesteśmy w stanie zaoferować usługi na najwyższym poziomie.
PBS Polskie Budownictwo Sportowe to firma, której możesz zaufać. Jeżeli interesuję Ciebie budowa kortów tenisowych, to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy firmą, która posiada doświadczenie w budowie kortów tenisowych. Zajmujemy się nie tylko budową kortów, ale również ich projektowaniem oraz instalacją dowierzchni.
Podstawą naszej firmy jest wykwalifikowana kadra, która posiada doświadczenie i zna się na swojej pracy. Wykonujemy każde zadanie rzetelnie i budujemy korty tenisowe, które przez lata będą służyć tenisistom. Sprawdź naszą firmę i przekonaj się osobiście, że warto z nami nawiązać współpracę. Z przyjemnością wybudujemy dla Ciebie korty tenisowe i zapewniamy, że będziesz zadowolony z rezultatu naszej pracy. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów współpracy.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 37/58

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.boiskaikorty.pl/

E-mail: biuro@boiskaikorty.pl

Tel.: 608856835