Katalog firm

Polskie Budownictwo Sportowe

Zlokalizowana w Warszawie firma PBS Polskie Budownictwo Sportowe wychodzi naprzeciw potrzebom klientów zainteresowanych budową boiska, kortu tenisowego lub placu zabaw. Świadczy kompleksowe usługi w zakresie projektowania, budowy i konserwacji obiektów sportowych. Działając na rynku od wielu lat, zapewnia rzetelną obsługę.

Maty przerostowe na plac zabaw

Planując budowę placu zabaw na pewno warto rozważyć to jaki typ nawierzchni tam położyć. Musi być on trwały, a jednocześnie zapewniać maksimum bezpieczeństwa dla bawiących się dzieci. Dlatego też to właśnie maty przerostowe na plac zabaw są tak często wybieranym rozwiązaniem. Wśród polskich firm, które często stosują maty przerostowe przy realizacji swoich zamówień jest PBS, czyli Polskie Budownictwo Sportowe.
Budowa placów zabaw to jedna z podstawowych dziedzin działalności tej firmy. Oprócz tego znana ona jest z realizacji wielu zamówień dotyczących obiektów sportowych. Przy każdym z nich firma ta starannie dobiera nawierzchnię, która przetrwa jak najdłużej i jednocześnie nie będzie wiązała się z dużymi kosztami.
Maty przerostowe na plac zabaw spełniają te wymagania w pełni. PBS oferuje ich profesjonalne położenie, które zapewnia że nawierzchnia będzie stabilna i trwała przez długi czas. To firma, z której warto jest skorzystać gdy planowana jest budowa placów zabaw lub podobne inwestycje.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 37/58

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.boiskaikorty.pl/

E-mail: biuro@boiskaikorty.pl

Tel.: 608856835