Katalog firm

Durban

Firma Durban zajmuje się kompleksową naprawą jak i serwisem maszyn budowlanych. Ponadto przedsiębiorstwo ma do zaoferowania bardzo szeroki asortyment części zamiennych do bardzo różnorodnych modeli maszyn budowlanych. Durban na polskim rynku działa już od 2007 roku, ciesząc się uznaniem i zaufaniem szerokiej grupie wiernych klientów.

Regeneracja siłowników hydraulicznych

Nasza firma, zajmuje się kompleksowym serwisowaniem maszyn budowlanych. W swoim zakresie, realizujemy szereg usług. W ich skład wchodzą między innymi takie procedury jak: regeneracja siłowników hydraulicznych Łódź, pomp hydraulicznych, a także wielu innych rozwiązań.
Ponad dziesięcioletnie doświadczenie na rynku oraz wciąż nowe technologie, które wprowadzamy w naszym przedsiębiorstwie, sprawiają, że usługi świadczone przez naszą firmę, są realizowane na bardzo wysokim poziomie. Nie jesteście Państwo w stanie dostarczyć nam sprzętu osobiście? Nie trzeba się martwić. Nikogo nie zostawimy bez pomocy. Wystarczy tylko skontaktować się z nami, a nasi doświadczeni eksperci, udadzą się na miejsce awarii i błyskawicznie rozwiążą uciążliwy problem. Jesteśmy po to, aby państwu pomóc w kwestiach technicznych.
Dlatego też mając na celu przede wszystkim dobro klienta, staramy się ułatwiać Państwu wszystkie procedury. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług oraz zapoznania się z naszą bardzo bogatą ofertą.

Kontakt

Ulica: Wierzchy 5

Kod: 99-232

Miejscowość: Zadzim

https://durban.pl/

E-mail: biuro@durban.pl

Tel.: 722399292


Podobne firmy

J&W Glob Service Sp. z o.o.

Chcesz zapewnić sobie lub swojej firmie dostęp do kompleksowej pomocy podczas awarii samochodu ciężarowego? Poznaj ofertę J&W Glob Service, w której znajdziesz między innymi usługę holowania czy serwi...