Katalog firm

Kategorie


Durban

Firma Durban zajmuje się kompleksową naprawą jak i serwisem maszyn budowlanych. Ponadto przedsiębiorstwo ma do zaoferowania bardzo szeroki asortyment części zamiennych do bardzo różnorodnych modeli maszyn budowlanych. Durban na polskim rynku działa już od 2007 roku, ciesząc się uznaniem i zaufaniem szerokiej grupie wiernych klientów.

Części Caterpillar

Każda maszyna niekiedy potrzebuje pilnej naprawy. Nawet jeżeli sprzęt nigdy nie był zaniedbany ani nadwyrężony, awaria może wydarzyć się w każdym momencie. Wtedy to do akcji wkracza taka firma jak Durban.
Jest to firma, której specjalizacją jest naprawa różnego rodzaju maszyn, w tym maszyn drogowych oraz budowlanych. Durban zajmuje się także regeneracją hydrauliki siłowej. Jej działalność rozpoczęła się w 2007 roku, zatem firma ta ma już długie doświadczenie. Ze względu na wymogi swojej branży, firma Durban posiada kontakt z wieloma producentami części do maszyn. Jeżeli zatem kogoś interesują części Caterpillar, to firma Durban na pewno uzyska do nich dostęp bez większych problemów. Podstawą jej działalności jest bowiem dbanie o satysfakcję klienta i jego pełne zadowolenie ze świadczonych usług.
Terminowe wykonywanie wszystkich zleceń jest dodatkową zaletę tej firmy, która sprawia, że Durban cieszy się dużym gronem stałych klientów. Jest to bowiem firma, której na pewno każdy może zaufać.

Kontakt

Ulica: Wierzchy 5

Kod: 99-232

Miejscowość: Zadzim

https://durban.pl/

E-mail: biuro@durban.pl

Tel.: 722399292


Podobne firmy

J&W Glob Service Sp. z o.o.

Chcesz zapewnić sobie lub swojej firmie dostęp do kompleksowej pomocy podczas awarii samochodu ciężarowego? Poznaj ofertę J&W Glob Service, w której znajdziesz między innymi usługę holowania czy serwi...