Katalog firm

Adwokat Migus

Kancelaria adwokacka Migus posiada swoją siedzibę w Łodzi i Zgierzu. Spektrum działania kancelarii jest bardzo szerokie, począwszy od prawa rodzinnego, poprzez prawo cywilne, aż do kompleksowej obsługi przedsiębiorców. Wysoką jakość usług oraz rzetelność potwierdza tytuł przyznany w kategorii Orły Prawa.

Wypadki drogowe

Uzyskanie odszkodowania po wypadku drogowym może zająć dużo czasu. Wszystko można jednak przyspieszyć jeżeli ma się dostęp do pomocy dobrego adwokata. Takim adwokatem w Łodzi jest Maciej Migus, który prowadzi tam swoją kancelarię już od lat. Jej działalność rozszerzona została na inne miasta, takie jak Zgierz czy Pabianice.
Kancelaria adwokacka Migus oferuje swoją pomoc dla wszystkich, którzy pragną zawalczyć o odszkodowanie. Jako że wypadki drogowe są wydarzeniami, które mogą prowadzić do wielu poważnych konsekwencji, rekompensata zawsze powinna być uzyskana. Przy wsparciu adwokata z kancelarii Migus, każdy na pewno może zdobyć informacje o tym, czy uzyskanie odszkodowania po danym wypadku jest możliwe, a także jak wygląda cała procedura walki o takie odszkodowanie. Dowiedz się więcej na stronie https://adwokat-migus.pl/uslugi/odszkodowania/.
Przyjemna atmosfera i profesjonalne podejście zapewniają, że klienci kancelarii Migus zawsze mile wspominają swoją współpracę z adwokatem. Każdy kto potrzebuje pomocy prawnej na pewno powinien skorzystać z oferty tej kancelarii.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 124

Kod: 90-527

Miejscowość: Łódź

www: https://adwokat-migus.pl/

E-mail: kancelaria@adwokat-migus.pl

Tel.: 793141084


Podobne firmy

Adwokat Andrzej Śmigielski

Profesjonalna Kancelaria prawna pozwala na uzyskanie rzetelnej informacji i fachowego doradztwa w zakresie spraw gospodarczych lub rodzinnych. Adwokat Andrzej Śmigielski zapewnia profesjonalną obsługę...

WF Adwokaci

Chociaż Adwokacka Spółka Partnerska WF Adwokaci znajduje się w Łodzi, kieruje swoją ofertę do klientów z całej Polski. Dzięki współpracy z notariuszami i komornikami, świadczy kompleksowe usługi prawn...