Katalog firm

Baas Panel

Firma Baas Panel zajmuje się produkcją płyt warstwowych, które mają szerokie zastosowanie przy budowie pawilonów, hal sportowych czy innych budynków gospodarczych i przemysłowych. Wiecej informacji dostępne jest na naszej stronie internetowej.

Drzwi do chłodni

Jeżeli od dłuższego czasu planują Państwo kupić porządne i niezawodne drzwi chłodnicze w rozsądnej cenie, ale niestety nie możecie znaleźć nigdzie żadnej interesującej oferty, to koniecznie sprawdźcie co ma wam do zaoferowania firma BAAS-PANEL. Oferujemy najlepsze na rynku płyty warstwowe, które znalazły szerokie zastosowanie do lekkiej obudowy.
Możemy pochwalić się wieloma zadowolonymi klientami w całym kraju, którzy zawsze zachwalają nasze produkty i często do nas powracają, aby po raz kolejny dokonać udanych zakupów. Nasza bogata oferta, to doskonała propozycja przede wszystkim dla firmy wykonawczych oraz firm montażowych. Dla naszej firmy najważniejszym priorytetem jest zawsze satysfakcja i zadowolenie naszych klientów, między innymi dlatego też oferujemy najlepsze jakościowo rozwiązania w bardzo rozsądnej cenie. W pierwszej kolejności polecamy nasze drzwi chłodnicze wykonane z blachy stalowej ocynkowanej, które dodatkowo pokryte są lakierem poliestrowym albo blachą kwasoodporną.
Nasze drzwi chłodnicze poradzą sobie nawet w najtrudniejszych warunkach.

Kontakt

Ulica: Starowiejska 49 A

Kod: 37-400

Miejscowość: Nisko

http://www.baaspanel.com.pl/

E-mail: baaspanel@baaspanel.com.pl

Tel.: 15 870-11-03