Katalog firm

Adwokat Andrzej Śmigielski

Profesjonalna Kancelaria prawna pozwala na uzyskanie rzetelnej informacji i fachowego doradztwa w zakresie spraw gospodarczych lub rodzinnych. Adwokat Andrzej Śmigielski zapewnia profesjonalną obsługę klientów instytucjonalnych i firmowych. Kancelaria prowadzi usługi doradcze oraz reprezentuje klientów na salach sądowych.

Adwokat

Niektóre konflikty wymagają od nas wejścia na drogę prawną. Trzeba pamiętać, aby na taką sytuację się dobrze przygotować i skorzystać przy okazji z usług doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy będą w stanie podejść indywidualnie do każdego przypadku i zrozumieć dokładnie, o co chodzi nam - klientom.
Nasza kancelaria adwokacka w Łodzi świadczy usługi od dłuższego czasu i pokazuje, że żadne sprawy są nam niestraszne. Rozwiązujemy problemy dotyczące prawa gospodarczego, budowlanego, rodzinnego, pracy, administracyjnego, podatkowego, windykacji, odszkodowań, czy rozwodów. Wychodzimy z pomocą zarówno do podmiotów prawnych, jak i cywilnych.
Na stronie internetowej znajdą Państwo nasze dane kontaktowe. Przed skorzystaniem z usług mogą więc Państwo zadać pytanie za pomocą e-maila lub poprzez kontakt telefoniczny. Nasza kancelaria adwokacka jest łatwa w zlokalizowaniu. Jeżeli chcą Państwo wiedzieć więcej, to mogą Państwo znaleźć informacje na naszej stronie internetowej.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 270

Kod: 90-361

Miejscowość: Łódź

http://www.adwokatmecenas.eu/

E-mail: andrzej.smigielski@adwokatura.pl

Tel.: 426842847


Podobne firmy

Adwokat Migus

Kancelaria adwokacka Migus posiada swoją siedzibę w Łodzi i Zgierzu. Spektrum działania kancelarii jest bardzo szerokie, począwszy od prawa rodzinnego, poprzez prawo cywilne, aż do kompleksowej obsług...

WF Adwokaci

Chociaż Adwokacka Spółka Partnerska WF Adwokaci znajduje się w Łodzi, kieruje swoją ofertę do klientów z całej Polski. Dzięki współpracy z notariuszami i komornikami, świadczy kompleksowe usługi prawn...